Дата: від до Скинути

ФССУ відновлює направлення українців на реабілітаційне та санаторно-курортне лікування

Щороку Фонд соціального страхування України забезпечує тисячі працюючих українців реабілітаційним лікуванням після перенесених важких захворювань і травм, а потерпілих на виробництві – санаторно-курортним лікуванням.

10:21 22.06.2022

Майже вдвічі: скоротилася кількість внутрішньо переміщених осіб, які безоплатно проживають в бюджетних установах Закарпаття

Станом на середину червня в бюджетних установах Закарпатської області проживає майже 7 тисяч внутрішньо-переміщених осіб. На кінець квітня в закладах було розміщено 13,2 тис. осіб.

10:16 22.06.2022

Вітаємо з днем народження Влад Іванну Іванівну начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер!

Сьогодні святкує свій ювілейний день народження Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер Влад Іванна Іванівна !

09:45 20.06.2022

Про фінансову допомогу ветеранам та членам їх сімей

Відповідно до Положення про Міністерство у справах ветеранів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. № 1175 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 травня 2022 р. № 605) одним із основних завдань Мінветеранів є формування і реалізація державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності (далі – ветерани), членів сімей таких осіб і членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України (далі – члени сімей ветеранів), зокрема, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

13:51 17.06.2022