Дата: від до Скинути

ГО "Карпатські обрії" організовує дозвілля, мовних таборів (українська, англійська) для дітей внутрішньо переміщених осіб

ГО "КАРПАТСЬКІ ОБРІЇ" організовує щотижневі розмовні клуби з української ( по пятницях ) та англійської ( по вівторках)  мов для внутрішньо переміщених учнів та учениць, які тимчасово проживають у територіальних громадах Закарпатської області.

14:25 28.04.2022

Щирі співчуття з приводу смерті Опріш Михайла Михайловича – директора  Солотвинського ліцею "СЛАТИНА"»

Щирі співчуття з приводу смерті Опріш Михайла Михайловича – директора Солотвинського ліцею "СЛАТИНА"»

Висловлюємо глибокий сум з приводу непоправної втрати – смерті директора Солотвинського ліцею "СЛАТИНА" Опріш Михайла Михайловича. Пішла з життя добра, щира, весела людина, чий внесок у розвиток освіти Солотвинької громади, Тячівського району і важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна, гідна і високопрофесійна праця в галузі освіти громади.

11:25 28.04.2022

Про психологічну та юридичну підтримку населення в рамках роботи СпівДія хабів

Міністерство молоді та спорту України спільно з Координаційним штабом з гуманітарних та соціальних питань Офісу Президента України, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Міністерством розвитку громад та територій України запустили платформу гуманітарної допомоги цивільному населенню «СпівДія».

09:21 27.04.2022