ГІД з державних послуг

Послуги для військовозобов’язаних та призовників на Гіді

Як стати на облік у військкоматі? Чи можна пройти альтернативну (невійськову) службу? Де дізнатися більше інформації про умови та строк надання цих послуг? Усі прості відповіді на складні запитання на Гіді з державних послуг! Для вашої зручності підготували добірку держпослуг для військовозобов’язаних та призовників, які українці найчастіше шукають.

11:09:07 05.01.2022

Топ-10 держпослуг, які шукали українці на Гіді з держпослуг у 2021 році

Як отримати пакунок малюка, єПідтримку, довідку ОК-7 або зареєструвати місце проживання чи отримати соціальну допомогу? Усі відповіді є на Гіді з держпослуг! Підготували добірку ТОП-10 держпослуг, які українці шукали на порталі у 2021 році. Грошова компенсація Пакунка малюка Реєстрація місця проживання єПідтримка Витяг з ЄДР Довідка ОК-7 Реєстрація шлюбу Витяг з реєстру платників єдиного податку єМалятко Допомога малозабезпеченим сім’ям Обмін водійського посвідчення Гід з державних послуг — єдиний портал, де можна знайти інформацію про понад 2 тисячі держпослуг. 1,8 млн українців вже скористалися Гідом, а щодня його відвідують у середньому 10 тисяч нових користувачів.

10:47:53 30.12.2021

Послуги для людей з інвалідністю на Гіді

Щороку 3 грудня світ відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Ця дата привертає увагу до важливості безбар’єрності.  Усе про державні послуги для людей з інвалідністю, допомогу від держави та шляхи отримання знає Гід з державних послуг.  Підготували добірку послуг для людей з інвалідністю.

15:54:44 08.12.2021

Допомога на утримання дитини на Гіді

На яку допомогу при народженні дитини можуть розраховувати батьки? Скільки становить грошова компенсація одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”? Як оформити допомогу на дитину з багатодітної сім'ї? Як отримати допомогу на дитину одинокій матері або при усиновленні дитини? Про все це розповість Гід із державних послуг.

13:16:08 15.11.2021

Розпочали бета-тест COVID-сертифікатів на підставі ПЛР-тестів у Дії.

Відсьогодні Мінцифра спільно з МОЗ та НСЗУ запускає бета-тестування COVID-сертифікатів на підставі ПЛР-тестів у застосунку Дія. Протестувати можна ПЛР-тести з чотирьох лабораторій, які підключилися до електронної системи охорони здоров'я — ДІЛА, Ескулаб, Смартлаб чи Дніпролаб. Якщо ви за останні 3 доби зробили ПЛР-тест в цих лабораторіях, долучайтеся до бета-тестування в Дії та надсилайте відгуки.

10:30:25 08.11.2021

Без черг та довідок: Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт про зміну місця реєстрацїї онлайн

Зовсім скоро українці зможуть оцінити всі переваги зміни місця реєстрації онлайн та забути про черги, довідки та спілкування з чиновниками. Чоловікам також не доведеться ходити у військкомати для цього. "За" проголосувало 238 депутатів. Зміна місця реєстрації — одна з найпопулярніших та найскладніших в отриманні держпослуг. Кожен третій українець живе не за місцем реєстрації, а більше мільйона людей живуть без реєстрації взагалі. Щоб повідомити державі, де ви живете зараз, необхідно відстояти кілька черг та зібрати чимало паперових документів.

10:29:17 08.11.2021

Українці, які мають паспорт-книжечку тепер можуть згенерувати міжнародний COVID-сертифікат в застосунку Дія

Міжнародний COVID-сертифікат в застосунку Дія тепер можна отримати без біометричного паспорта та ID-картки Українці, які мають паспорт-книжечку зможуть згенерувати міжнародний COVID-сертифікатами у застосунку Дія. Але при цьому паспорт-книжечка у застосунку Дія відображатися не буде. Як згенерувати міжнародний COVID-сертифікат у Дії Авторизуйтесь у застосунку через BankID Натисніть "Послуги" та виберіть пункт "COVID-сертифікати" — "Отримати сертифікат"

10:27:56 08.11.2021