ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ І ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ СТАНОМ НА 14.08.2024 РОКУ

Дата: 14.08.2024 17:36

НА ВИКОНАННЯ ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 16.12.2020 РОКУ № 1266 НАДАЄТЬСЯ ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ І ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, ЙОГО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ТА/АБО РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ СТАНОМ НА 14.08.2024 року

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СОЛОТВИНСЬКИЙ МІЖШКІЛЬНИЙ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР" СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Необхідність проведення закупівлі зумовлена потребою для дотримання та забезпечення належного температурного режиму у приміщеннях МРЦ за адресою: с-ще Солотвино, вул. Емінеску, 8 в опалювальний сезон 2024-2025 рр.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Дрова паливні твердолистяних порід (бук, дуб, граб) за кодом ДК 021-2015-03410000-7 – Деревина

Вид процедури закупівлі: ВІДКРИТІ ТОРГИ  із особливостям

Ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2024-08-14-009136-a

Очікувана вартість предмета закупівлі: 492 000.00 грн. з     ПДВ

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів / послуг методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275.

При цьому розрахунок очікуваної вартості  проводився згідно з аналізом цін постачальників деревини на дату формування очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: здійснено аналіз цін на Дрова паливні твердих порід у системі Проззоро та на основі комерційних пропозицій.

Розмір бюджетного призначення: 492 000.00 грн. з ПДВ.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.

Предмет закупівлі повинен відповідати «Деревина дров’яна повинна відповідати ТУУ 16.100994207-005:2018  (Деревина дров’яна).

Найменування предмета закупівлі

1.

Дрова паливні твердолистяних порід (бук, дуб, граб)

ДК 021-2015-03410000-7 – Деревина

Відповідно до ДСТУ або ТУ, які діють на момент проведення процедури закупівлі.

Деревина дров’яна повинна відповідати ТУУ 16.1-00994207-005:2018.

Деревина дров’яна для непромислового використання 1-а група.

Дрова твердолистяних порід (бук, дуб, граб) і, сухі (вологість – не більше 30%). Довжина – не більше 1,5-2 м. Дрова не мають бути гнилі та/або трухляві. Дрова мають бути очищені від гілок і сучків, висота сучків, що залишилися, не повинна перевищувати 30 мм. Товар не повинен бути таким, що був у попередньому використанні.

Дрова можуть бути як в корі, так і без кори.

Довжина розпилу 1-2 м. Діаметр не менше 10 см.

2. Вимоги до поставки товару.

- поставка товару повинна супроводжуватися документом, який засвідчує якість товару встановленого законодавством зразка відповідно до специфіки товару.

3. Кількість товару: 205 м3.

4. Місце поставки товару – 90575, с-ще Солотвино, вул. Емінеску, 8

5. Строк поставки: з дня укладення договору по 30.09.2024 р.

6. Учасник визначає ціну на товар, який він пропонує поставити за Договором, з урахуванням податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, а також витрат на страхування, транспортування, завантажування, розвантажування та інших витрат, визначених законодавством.

7. Замовник залишає за собою право у будь-який момент, на протязі усього терміну поставки товари, провести незалежне дослідження товару на відповідність технічним умовам та вимогам ДСТУ.