Правопросвітницькі заходи для осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії проти України

Дата: 02.08.2024 15:58

У рамках співпраці Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та громадської організації «Відродження України 2022», за фінансової підтримки Офісу Ради Європи в Україні заплановано організацію та проведення правопросвітницьких онлайн-заходів для осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії проти України.

Організатори запрошують внутрішньо переміщених осіб доєднуватись.
Буде проведено 20 зустрічей, однак кожен з вас може обрати тематику, яка зацікавила і обрати одну або декілька дат.
Перед початком заходу на електронну адресу відправлять детальну програму та посилання для підключення через Zoom.
В учасників буде можливість отримати відповіді на актуальні питання від спікерів та працівників Офісу Омбудсмана.

Зареєструватися можна за посиланням: https://bit.ly/4bXZieQ.

Список тем для обговорення нижче