Навчальний тренувальний збір з Греко-римської боротьби на базі Солотвинської ДЮСШ.

Дата: 04.07.2024 20:38

З 24.06 по 30.06.2024р. пройшов Навчально-тренувальний збір з Греко-римської боротьби на базі Солотвинської ДЮСШ.
 В зборі прийняли участь понад 30 вихованців. Окрім технічної та фізичної підготовки на килимі, вихованці учні провели досить насичений тиждень.
Пройшли пішки 14 кілометрів та піднялися на гору "Апецька" 1512м. Щодня купалися в басейні, та відвідали визначні місця селища Солотвино.

Підготовка до змагань та оздоровлення учнів ДЮСШ пройшли успішно.

Дякуємо всім учням що прийняли участь, їх батькам, а також всім причетним за допомогу у проведенні та організації такого заходу.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуhttps://www.facebook.com/share/p/RynkNKVn9kniyqbJ/?mibextid=WC7FNe