Гандбольна команда дівчат Солотвинської ДЮСШ подорожували Закарпаттям та підкорювали вершину.

Дата: 26.06.2024 14:45

Останні дні перед канікулами, для дівчат гандбольної команди Солотвинської ДЮСШ були насичені приємними подорожами.  Піднялись на вершину гори Хомяк, звідки відкривається чудовий краєвид на наші неймовірно чарівні КАРПАТИ. Також на запрошенням команди Берегова взяли участь у товариських зустрічах, та після провели чудовий день на озері у с. Дийда, яке ще називають Закарпатським морем.

Дякуємо тренеру м. Берегова Катерини Стегурі-Косоні за запрошення. Велика подяка Олені ГУЗОВІ в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Солотвинської селищної ради та директору Солотвинської ДЮСШ Адріану ПОПШЕ за надану допомогу зі здійснення цих подорожей.

Велика подяка нашим ЗСУ за наш захист.