турнір з греко-римської боротьби присвячений ДНЮ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ.

Дата: 14.06.2024 17:29

08 червня на базі Солотвинської ДЮСШ був проведений турнір з греко-римської боротьби присвячений ДНЮ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ.

У змаганнях приймали участь 6 команд: с. Ганичі, с. Терново, 2- і команди з с-ще Тересва, с. Грушово та команда Солотвинської ДЮСШ.

Всього в змаганнях взяло участь 75 дітей.  Наші спортсмени гідно представили команду виборовши:

2 золоті медалі : Мігалі Іван, Стан Дмитро

3 срібні медалі : Шімко Іштван, Токар Ондраш, Ман Степан,

6 бронзові медалі : Чонка Даніел, Шімко Даніел,Кереші Тібор, Драгун Станіслав, Тракслер Олівер, Шіман Михайло

Всі учасники були нагороджені дипломами та медалями , а команди кубками згідно з зайнятими місцями .Дякуємо нашим гостям, що в цей не легкий для країни час, знайшли можливість приїхати до нас, дякуємо також батькам та вболівальникам за підтримку та чудову атмосферу на турнірі.

Також окрема подяка управлінню освіти , молоді та спорту та адміністрації Солотвинської селищної ради за підтримку, допомогу та особистою присутністю на змаганнях.

Дякуємо ЗСУ за смогу проводити змагання та займатись улюбленим видом спорту.