Мистецько-патріотичний захід до річниці повномасштабного російського вторгнення на територію України
24 лютого 2022 року рф розпочала повномасштабне вторгнення в Україну.
До цієї сумної дати, з благодійним концертом завітав в Солотвинську ТГ Заслужений академічний Закарпатський народний хор.
Сьогодні в програмі звучали патріотичні пісні та виконувалися танцювальні композиції на різні мови, адже наша область це багатонаціональний край. Разом із гостями та разом з присутніми помолились за упокій душ загиблих українських воїнів-захисників та всіх невинно вбитих російськими окупантами українців.
Дякуємо за професійність, за емоції, за красу і колорит Заслуженому академічному Закарпатському народному хору.
Щиро вдячні нашим захисникам та захисницям за віддане виконання службових обов'язків, за можливість жити та працювати, за те, що ви щодня, ризикуючи своїм життям, оберігаєте нас!
Ваша мужність та жертовність заслуговують на наш низький уклін.