Сторінка на стадії наповнення.

Відзначення Дня захисту дітей та візит посла Румунії в Києві в Солотвинській  ТГ

Відзначення Дня захисту дітей та візит посла Румунії в Києві в Солотвинській ТГ

Вже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children»  прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще.

15:35 31.05.2023

Оновлення каталогу виробників харчової продукції "Смакуй Закарпатське"

Закарпатська обласна військова адміністрація з метою виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Закарпатській області на 2021 – 2023 роки, Програми формування позитивного іміджу та залучення іноземних інвестицій у Закарпатській області на 2021 – 2025 роки проводить оновлення каталогу виробників харчової продукції “Смакуй Закарпатське” для розповсюдження інформації про закарпатських виробників в  Україні та за кордоном.

11:08 31.05.2023

Важлива інформація  щодо водопостачання  в селищі Солотвино

Важлива інформація щодо водопостачання в селищі Солотвино

Шановні  мешканці  селища Солотвино, на днях виникла  проблема  з  водопостачанням, на жаль  керівництву  громади не було доведено вчасно та належним чином про ситуацію, яка склалась. Селищна  рада  докладає максимум  зусиль,  щоб водопостачання в селищі  було забезпечено  належним  чином.

09:50 31.05.2023

Щодо проведення Всеукраїнської акції «Єдина Україна»

Міністерство молоді та спорту України реалізовує Всеукраїнську акцію «Єдина Україна», спрямовану на формування української громадянської ідентичності серед населення. Онлайн-проєкт покликаний поглибити знання з історії України, розповісти маловідомі факти та сформувати новий погляд на вивчення історії.

14:01 30.05.2023

Довідник "ДОПОМОГА ПІСЛЯ ПОРАНЕННЯ " Довідник із прав, обов'язків та алгоритму дій військовослужбовця у разі поранення травми чи захворювання

Закарпатська ОВА інформує про затвердження Генеральним штабом Збройних сил України  Довідника із прав, обов'язків та алгоритму дій військовослужбовця у разі поранення травми чи захворювання

11:51 30.05.2023