Сторінка на стадії наповнення.

Огляд закупленого Солотвинською селищною радою міні навантажувача з спеціальними обладнаннями

Солотвинська  селищна  рада надалі докладає максимум зусиль для того щоб Солотвинська громада  розвивалась у всіх сферах а   також і в будівництві доріг та сьогодні  придбала міні-навантажувач з додатковими  обладнаннями SUNWARD SWL3220.

23:50 28.04.2023

Результати  змагань з міні гандболу у категорії "мікс" 2011р.н та молодші

Результати змагань з міні гандболу у категорії "мікс" 2011р.н та молодші

26 квітня 2023р. на базі ліцею ім. Яноша Бойоі проходили змагання з міні гандболу у категорії "мікс" 2011р.н та молодші , де мали право приймати участь як дівчата так і юнаки. Всього прийняло участь 5 команд : Солотвинський ліцей ім. Лесі Українки( дівчата), Солотвинський ліцей ім. Лесі Українки (юнаки), Солотвинський ліцей  "Слатина " (юнаки),   Середньоводянський  ліцей ім. академіка Василя Марини (юнаки), Солотвинський ліцей ім. Яноша Бойої (дівчата).

14:18 28.04.2023

37 річниця з дня аварії на ЧАЕС

Щорічно 26 квітня відзначаються День чорнобильської трагедії, Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу та Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф.

15:25 26.04.2023

Результати фінальних змагань з футболу на честь воїнів ЗСУ  серед юнаків 2010 та молодші

Результати фінальних змагань з футболу на честь воїнів ЗСУ серед юнаків 2010 та молодші

21 квітня 2023 року в с .Б.Церква  на стадіоні "ОБРЕЖА" були проведені  фінальні змагання з футболу серед юнаків 2010 року та молодші. До фіналу увійшли  команди Солотвинського ліцею ім. Лесі Українки , Солотвинський ліцей "Слатина", Середньоводянським ліцей ім. академіка Василя Маріни та Глибокопотіцька гімназія ім. «Ніци Гандик».

09:47 25.04.2023

Завершено  капітальний ремонт дороги  с.С.Водяне - пр.Добрік

Завершено капітальний ремонт дороги с.С.Водяне - пр.Добрік

Днями в Солотвинській  громаді  завершено капітальний ремонт дороги місцевого значення загального користування, яка перебуває на балансі Служби автомобільних доріг Закарпатської області  с. Добрік- с.Середнє Водяне загальною протяжністю 2.400 км.

11:54 24.04.2023