Сторінка на стадії наповнення.

💊 З 1 квітня електронний рецепт стане обов'язковим для отримання всіх рецептурних ліків, які включені до Державного реєстру лікарських засобів А це близько 60% зареєстрованих лікарських засобів (в т.ч. "Корвалол", "Німесил" тощо). Виписати "е-рецепт" зможе ваш сімейний лікар чи лікар державної, комунальної чи приватної клініки. На пільгові препарати, що відпускаються за кошти місцевих бюджетів чи інших програм, як і раніше, продовжуватиме діяти паперовий рецепт.

18:04 31.03.2023