Сторінка на стадії наповнення.

Доводимо до відома громадян, які бажають скористатися послугою з реєстрації транспортного засобу через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Солотвинської селищної ради.

16:15 24.02.2023

«Вистояли – переможемо! 24 лютого річниця повномасштабного вторгнення рф в Україну»

24 лютого виповнюється 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку Москва розпочала проти України 9 років тому з окупації Криму у 2014 році.

09:10 24.02.2023

Про визначення організації освітнього процесу в комунальних закладах освіти та культури перед річницею початку повномасштабної війни росії проти України.

Згідно рішення виконавчого комітету Солотвинської селищної ради № 14 від 20 лютого 2023 року, починаючи з  22 лютого та  по 24 лютого 2023 року всі освітні та культурні заклади Солотвинської громади перейдуть на дистанційну форму навчання з метою убезпечення життя і здоров’я всіх учасників освітнього процесу, як превентивний захід перед річницею початку повномасштабної війни росії проти України.

17:03 21.02.2023

З Днем Героїв небесної сотні!

20 лютого в Україні вшановують День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Саме цього дня у центрі столиці, на Майдані Незалежності, загинуло найбільше активістів Революції Гідності.

14:46 20.02.2023