Сторінка на стадії наповнення.

?? У Закарпатській області, як і по всій Україні, застосували графіки аварійних відключень електроенергії.         На відміну від планових, де є інформація про дату та час дії обмежень, графіки аварійних відключень містять відомості про потужність кожної з ліній електропередач і призначені для диспетчерів.         Відключення електроенергії відбувається тільки за командою НЕК «Укренерго». Щойно «Закарпаттяобленерго» отримає таку вказівку, фахівці діятимуть оперативно – протягом 15 хвилин вони повинні вжити необхідних заходів, аби зменшити навантаження на енергосистему.        Саме тому передбачити точний час, кількість населених пунктів, де буде відсутнє електропостачання, і повідомити про це населення заздалегідь неможливо.     Відновлення електропостачання також відбувається за вказівкою диспетчера НЕК «Укренерго».         Дякуємо всім за розуміння.

18:56 25.10.2022