Перелік питань з урахуванням специфіки відділу культури

Дата: 07.12.2020 20:10

1.Дати визначення термінів: базова мережа закладів культури, заклад культури, культура, мистецтво (ст.1 Закону України «Про культуру»)

2.Основні засади державної політики у сфері культури (ст.3 Закону України «Про культуру»)

3.Права громадян у сфері культури (ст.6 Закону України «Про культуру»)

4.Право на доступ до культурних цінностей та культурних благ (ст.8 Закону України «Про культуру»)

5.Види і суб’єкти діяльності у сфері культури (ст.12 Закону України «Про культуру»)

6.Збереження культурної спадщини, культурних цінностей та культурних благ (ст.16 Закону України «Про культуру»)

7.Призначення та функціонування базової мережі закладів культури (ст.22 Закону України «Про культуру»)

8.Дати визначення термінів: культурна спадщина, об’єкт культурної спадщини, пам’ятка культурної спадщини, охорона культурної спадщини (ст.1 Закону України «Про охорону культурної спадщини»)

9.Класифікація об’єктів культурної спадщини (ст.2 Закону України «Про охорону культурної спадщини»)

10.Державне управління у сфері охорони культурної спадщини (ст.3 Закону України «Про охорону культурної спадщини»)

11.Повноваження районних державних адміністрацій у сфері охорони культурної спадщини (ст.6 Закону України «Про охорону культурної спадщини»)

12.Державний реєстр нерухомих пам’яток України. Занесення об’єкта культурної спадщини до Реєстру та внесення змін до нього (ст.ст.13,14 Закону України «Про охорону культурної спадщини»)

13.Дати визначення термінів: бібліотек, бібліотечна справа, бібліотечний фонд, централізована бібліотечна система (ст.1 Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу»)

13.Державна політика в галузі бібліотечної справи (ст.4 Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу»)

14.Види бібліотек (ст.6 Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу»)

15.Обов’язки бібліотек (ст.19 Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу»)